Kodėl aš nusprendžiau neberašyti(?) tinklaraščio.

Na taip, nė neapšilus padų, jau nebesinori rašyti. Keli dalykėliai, dėl kurių nusprendžiau neberašyti, arba rašyti apie kitų straipsnius. Panašiai kaip nežinau.lt ‘blogoramos’ (kurias beje, rekomenduoju kiekvienam, tik rask dabar tokį, kuris jų nežino) tik skirtumas vienas ne vienas. Tokie mano retkarčiais surinkti, pagal mane įdomūs tekstai, bus visai kitokiomis temomis, nei pastarojo veikėjo, žmogaus. Jau paskaičius pirmą kartą, galima bus nuspręsti, norėsis tai tęsti ar ne.

Taigi, grįžtu prie to, kodėl kol kas nebegaliu sau leisti rašyti, ir kodėl iš to išsivysto kitų žmonių tekstų rodymas:

yra krūva (tokia iki pat rojaus) žmonių, rašančių įdomiai. Su patirtimi, minčių pertekliumi arba nestoka, su įvairiais tikslais, juokeliais, išmintimi, pagalbom ir t.t.. Aš tiesiog kol kas nenoriu teršti blogosferos, kuri kaip ir bet kas, ‘šliukšlėm’ nesiskundžia. Tai trukdo atsirinkti tikras, geras, įdomias rašliavas. Faktas, varyti ant savęs- nelogiška, bet po kiek laiko pastebėti kitų naudą ir savo nenaudą – pateisinama.

Toji mano ‘Ramybės’ blogo idėja neprigijo. Galbūt todėl, kad esam žmogeliai per daug užsiėmę, gal tiesiog niekam nebeįdomu kažkas kitas, apart naujausių telefonų ar ‘Įsivaizduojat, seimo narys šiko’. O gal aš baisiai nemoku pateikti duomenų? :) Visko gali būti, tokių klausimų prirašyčiau dar ne vieną, bet kam jie.

Nauji tikslai: duomenų rinkimas iš kitų straipsnių, temomis, kurių visiškai apsibrėžti negaliu, vaizdas maždaug matysis iš pirmojo. Tokie mano postai turėtų pasiridyti kartą į savaitę. Taip pat sritis, kurios neapleisiu – muzika. Šioje vietoje užsimiršti turbūt nemokėčiau. Dar retkarčiais turėtų įlįsti mano įdainuotos dainos, ar mano įgroti kūriniai.

Rašykit mielieji, linkiu sėkmingų blogžodžių ir blogsakių, prie monitoriaus lipdančių blognuotraukių, ir rašyti tiek, kad mano reader’is susprogtų :) Šitaip parodysit meilę man.

P.S. Kuo aiškiausiai bandžiau parodyti, kad esu už nežinau.lt, ir smarkiai tikiuosi, niekas neapmėtys bombom už autorinių teisių nugrobimą (smarkiai nesigilinau). O jei jau mėtys, teks likt sužalotam man žmogeliui.

P.P.S. Negaliu nepadėkoti benamiui už tai, kad užvedė ant takeliūkščio, ir kad visad palaikė. (bandžiau kurti ketureilį- kaip visada pavyko) Būk palaimintas. Ir visai nesvarbu, jog aš netikiu dėde Dievu. (žadu šventąjį raštą skaityti, bais įdomu)

P.P.P.S. Nepašouinti tokios dainos – nuodemė

Kas sako jog ši daina šudas, tas tuo pačiu sako, kad mano žandai baisūs!

Palaimingai ir ramiai,

Rest.

Komentarų: 1 808

 1. vjusta Said,

  vasario 19, 2009 @ 7:29 pm

  sėkmės. Rašyk kaip tik tau patinka :)

 2. Mantas Said,

  vasario 19, 2009 @ 10:06 pm

  Negąsdink taip baisiai su įrašų pavadinimais :)

 3. Profilio nuotrauka () Evaldas Said,

  vasario 19, 2009 @ 11:43 pm

  Tinklaraštis tavo, tai ir darai, ką nori ;)
  Šiaip aš irgi išsikvėpiau, tad specifinį blog’ą pakūriau, kad būtų šiek tiek įdomiau. Bet irgi nesu garantuotas, kad ilgai išlaikysiu motyvaciją :)

 4. benamis Said,

  vasario 21, 2009 @ 11:32 pm

  Įdomi idėja blogoramų pas tau rašymas.
  Aš pats kažkada galvojau(galvojau) rašyti ale savo blogoramą, nes nes man tikrai nelabai įdomu skaityti apie IT, nors kai kurios naujienos, jei per daug visokiais terminais nesuprantamais neužmėto skaniai susiskaito.
  Manau, tavo idėja, jei teisingai suprantu, rašytit am tikras blogoramas su savo atrastais tinklaraščių perliukais, kurie tave palietė. Ar ne taip?
  Sunkus darbas, manau, bet bus įdomu. Alternatyva blogoramai.
  Manau, tau rest, reikėtų tęsti savo tinklarasčio rašymą, nes kartais tos tinklaraščių šiukšlytės praskaidrina niaurią rutiną, geriant kavą ir mėgaujantis vaizdu pro langą, suteikia minčių klejonėms.
  Aš jei neklystu, tavo blogas turėjo būti bendravimas per muziką, per jausmą muzikai, lyg tylus šnekėjimas su savimi, ieškant tokio pat tylaus bendraminčių pritarimo.
  Man patinka tavo paliestos temos, kurių kiti nedrįsta ar jiems atrodo jos nesvarbios apžvelgimas.
  Trupinukai ant torto.
  Sėkmės :)

 5. Rest. Užsimiršęs pasaulis. » Liūdnų muzikėlių padavė. Said,

  vasario 27, 2009 @ 9:18 pm

  […] negavau prieiti prie kompiuterio, su kuriuo visad dirbu, negaliu pradėti rašyti to ką žadėjau,bet kaip ir taip pat žadėjau, muzikos neapleidžiu. Ir šiuo momentu, sumesim daineles. Ne tik […]

 6. m Said,

  kovo 7, 2009 @ 12:51 am

  lygiai taip pat mąsčiau ir, manau, daug blogerių mąstė, kad jų blogai – šiukšlytės. dėl tokių minčių nutraukti rašymo tikrai neverta, nes daugybės dabartinių gerų blogų nebūtų, jei jie būtų pasidavę silpnumui :)

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos