Čia ne aš?

Neįmanoma nepastebėti, kaip kiekvieną minutę, keičiasi supratimas apie viską. Padedant skoniu batams, baigiant skoniu viskiui.

Ištikrųjų šitą įrašą į Muzikos skiltį dedu, nes joje galėjau pasikeisti daugiausiai, joje daugiausiai veiklos buvo. Bandysiu atsekti, kaip vysčiausi. Faktas, kad tai tik man įdomu, bet nieko, kol prisimenu reik įamžint :]

 • Pati pati vaikystė. Nežinau, kokie penkeri- šešeri (prieš tai dainuodavau tindi rindi riuškas). Naujas kiemas, ir šioks toks pradinis susižavėjimas muzika. Ištisas dainavimas darželyje ‘nišupči timnee, ja liubi svajee’, juk iki šiol rusų kalbos nemoku :) Iš kur ta muzika? Ogi iš tėvų, krikšto mamos, jie klauso- aš klausau. Dar sakydavau, jog toji Pugačiovos daina yra Šakiros (nu tikrai nežinau kaip jos abi rašosi, tai lietuvinu). Šakira juk kietesnė tuomet buvo. Nors bumas praėjęs prieš kokį trejetą metų.
 • Dinamika, Butkutė, juk populiarios jos kažkada buvo- klausėm visi. Tele-bim-bam kasetė, dar Neringos, Karolinos kažkokios labai patikusi kasetė, kurią palikau darželyje. Nerealiai pykau ant auklėtojos, kad neprisiminė, neatidavė. Iki kokios antros klasės pykau.
 • Toto Kutunjo plokštelė iš senelio, Pikaso kasetė, ir tikrai ne vienas italas, su savo plokštele. Pikaso kasetė- kietai, Toto- kai viena.
 • Christina Aguilera, vienintelis jos diskas, ir iškarpų, plakatų rinkimas ;D Dabar dar turiu, krūvą, didelę krūvą jos iškarpų, gražiai suklijuotų, arba sudėtų į albumus. O plakatų kokio senumo. Šios dainininkėlės klausiau ilgokai, gal penkis metus. Po to dar labai mane mėgusi mergaite- klasiokė, padovanojo kitą jos diską. Užsileisdavau per maga ant trisdešimt, pasiimdavau iškarpose rastus dainos žodžius, ir klykdavau kartu. Po to garsą didinau iki keturiasdešimt aštuonių, irgi klykdavau. Visas dainas kurias turėjau, mintinai mokėjau. Vah, kaip gėda buvo, kai tėtis atėjo, valgyt pakviesti norėjo. Įsijautusi ten dainavau ;D Bet labai miela, gražių svajonių turėjau.

 • Maiaštavimo metai. Pasidėję tryliktieji, keturiolika?’ Mama,aš noriu auskaro lūpoj’. Sukako keturiolika- auskaras lūpoj. Ar kas nors prisimena, kaip tai nešaunu kažkada buvo? Kaip visi žiūrėjo, iš užsienio gal tu? Mokykloje- ‘vaje, kas čia per satanistė’, kieme- ‘duok paliest’. Tai buvo pasaulio pagaiga, mieste į mane žiūrėjo visi iki vieno. Žodžiu akcija atrakcija. Ir muzika atitinkama:

Šitą dainą mėgau labiausiai :D :D

 • Pradedam truputį vystytis. Metallica, dar ten kokie Korn, Guns N’ Roses, Radiohead, Kiss, Scorpions, eisi- dysi ;D (AC/DC), o jau Niravana ;D

Šitą gi solo prisiekiau, jog išmoksiu. Bet po kokių pus antrų metų, ji jau per lengva atrodė, taip ir liko. Aš ir dabar nieko preš šitą dainą paklausydi, gera ji.

Ištikrųjų, šitą laikotarpį myliu labiausiai, niekada nepamiršiu, kaip svajojau apie gitarą, ir kaip norėjau žemo balso, kad galėčiau dainuoti šitą dainą:

 • Elitinamės. Joe Pass, Santana, Gary Moore, Tommy Emmanuel, Joe Satriani, Al di Meola, The Beatles, Pat Matheny, Jimi Hendrix, Barry White ir t.t..
 • Pavargstam nuo sunkios muzikos, kurią reikia klausytis rimtai nusiteikus, kuri yra puikiausios hamonijos, joje instrumentai suderinti idealiai, ir kompozicijos perfect. Aplinka dar prideda depresiją. Štai mėgaujamės meditacine (vos ne) muzika, indiškom ‘mantras’ lai lai, Eva Cassidy (kurios labai gražus balsas, ir nesinori dar visiškai mesti iš play list’o), žodžiu liūdim kiek galim

 • Na ir štai dabar, užsilikę to ir ano iš visur, prisideda ir kažkokios tai technologinės muzikos, mix remix, nedaug ištoje vietoje išprususi, bet projektų yra neblogų:

Žiūrėsim kur toliau nukeliausim.

Komentarų: 231

 1. Gustavas Said,

  vasario 4, 2009 @ 9:12 pm

  Čia beveik visa gyvenimo muzikos kompiliacija!
  Aš kažkada ant tėvų pykau už jų klausomą muziką, tačiau dabar pats mielai jos klausaus, susivienijo mano ir tėvų skoniai..

 2. benamis Said,

  vasario 5, 2009 @ 2:31 pm

  Kažkaip toks jausmas kyla, jog apsikeitėme muzikiniais įrašais.
  Ištikrųjų, įdomi muzika, bet nelabai užkabino, kodėl?
  Nors aišku savotiškai įdomus bučikas paskutinis, o metalikai aš buvau visad neabejingas.
  O mano muzikinas atsakas tavo slipknot(ar kaip jei ten)
  Poeple=shit jazziniu ritmu.
  http://www.youtube.com/watch?v=nIFpwGkvEKY

 3. Profilio nuotrauka (rest) rest Said,

  vasario 6, 2009 @ 8:47 pm

  Benami, aha, kai paskaičiau vėliau tavo įrašą, tai taip pat pagalvojau, jog apsimainėm :)
  Užkabinti ir neturėjo, čia prieš daug metų klausyta muzika, ir tik paskutinis kūrinukas, klausomas dabar. Tiesiog surašiau raidą nuo vaikystė iki dabar, kol nepamiršau. Smagu matyti pasikeitimus :)

 4. benamis Said,

  vasario 13, 2009 @ 9:55 pm

  Traclist’ą aš tai ištryniau kaip spamą,bo matei kas te pas juos per puslapis?
  Negi tau patinka tokia muzika, nemanau.
  O pas man komentaras lygiai toks pat buvo.
  Spamas čia rest, spamas.

 5. Profilio nuotrauka (rest) rest Said,

  vasario 13, 2009 @ 10:07 pm

  Nu permečiau aš ten akimis tą puslapį (net juokas kažko suimė) :) Va šitaip ir reklamuojasi žmonės? Mokykimės- pamatai puslapyje muzikos, šast- komentaras su nuoroda :)
  Vardan ‘fū’ neplatinimo ir tavęs, trinu aš tą komentarą ;D

 6. benamis Said,

  vasario 13, 2009 @ 10:23 pm

  Šaunuolė :)

RSS feed for comments on this post

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos