Pastebėjai?
Dabar, tik ką, iš niekur nieko, visai netyčia, ne į temą, apėmė gera nuotaika. Iš karto reikia tuo pasinaudoti ;D
Tai va, ir kaip gi galima pamatyti, jog žmogui smagu? Tarkim- man. Apie ką kita galiu kalbėti?
- Pradedu girti, nors kažkiek man patikusius žmonių rūbus, savybes, batus, auskarus ir t.t.
- Užsinoriu olaus
- Iš niekur nieko tam tikrais laiko tarpais nusikikenu
- Užsinoriu kuo daugiau darbų padaryti, nes tuo momentu energija varva pro kraštus
- Pradedu anekdotus kurti
- Nenustygstu vietoje
- Vaipausi prieš veidrodį (įsivaizduoju, jog pagražėjau)
- Pasidažau lūpas savo brangiuoju, šlykščiu, raudonai vyšniavai neryškiu lūpų blizgesiu, ir toliau žiūriu į veidrodį
- Siūlausi kuom nors padėti
- Kartais užeina laimės traukuliai
- Užlieja karvės dydžio aistra
- Šypsausi elgetoms, atiduodu paskutiniuosius kelis litus iš kišenės (šiaip, gėdingai vengiu jų žvilgsnių)
- Dar, dažnokai nesusivaldau, mestelti kandžią frazę nemėgstamoms personoms;D
- Užsinoriu šokolado, atitinkamoms persononoms tenka jo parūpinti, arba eiti kartu jo pirkti
- Būna parodau aplinkiniams, jog turiu gumos, ir leidžiu jiems tradiciškai ją išsidalinti (tam ją ir perku)
- Atiduodu kam nors savo tušinuką, kuris būna toks patogus
Žodžiu smaginuosi kaip tik galima. Heh, kad visad taip pavyktų :)
Jei kas netyčia perskaitysit, tai gal pasidalinsit savo džiaugsmo protrūkiais? (‘patvarkau savo bobą’- negalioja )
sausio 31, 2009 @ 11:33 pm
o tie kiti punktai atsiranda po to, kai užsinori olaus? :))
kai apima gera nuotaika, galiu išleisti krūvą pinigų, kad palepinčiau artimus žmones. būna, kad užsinoriu naminio gyvūno, pvz. šuns (bet gerai, kad tas noras duotuoju momentu nebūna išpildomas, nes kai praeina , pagalvoju, kokią bėdą būčiau užsikrovus ant galvos, nes nelabai tam sąlygų yra…)
dažniausiai sugalvoju, kad man reikia mokytis dar kokios nors užsienio kalbos. suomių pvz. bet taip nieko ir neišmokau :))
na ir taip toliau..
vasario 2, 2009 @ 5:37 pm
Vaipausi prieš veidrodį (įsivaizduoju, jog pagražėjau)
Pasidažau lūpas savo brangiuoju, šlykščiu, raudonai vyšniavai neryškiu lūpų blizgesiu, ir toliau žiūriu į veidrodį
Šitie bruožai man labiausiai patiko :D
Šypsausi elgetoms, atiduodu paskutiniuosius kelis litus iš kišenės (šiaip, gėdingai vengiu jų žvilgsnių), o šituo punktu ir pats vadovaujuosi tik duodu ne pinigus, o cigaretes.
dažniausiai sugalvoju, kad man reikia mokytis dar kokios nors užsienio
Arba apskritai atsiranda noras mokytis nebūtinai kalų.
bet šitie punktai man labiau atrodo tinkantys vienatviniam džiaugsmui išreikšti.
Man patinka kai ta gera nuotaika aplanko plerpti nesąmones ne į temą, kurti haliucinogeninius ateities ir galvotis kokis aš čia super vyrs esu.
O šiaip liūdnas žmogus esu, todėl klausaus linksmos muzikos?
O kodėl geros nuotaikos protrūkiai negali būti „patvarkau savo bobą“?
vasario 2, 2009 @ 5:45 pm
Rest, kiek laiko paprastai tęsiasi tavo gera nuotaika? T.y. spėji viską įvykdyt iš savo punktų?:)
vasario 2, 2009 @ 7:06 pm
@Siesta
Deja, sugebu taip elgtis, net gi be olaus. Beje, su pinigų leidimu man tas pats :O
@cgedas Būna visaip, jei nepasitaiko koks ‘blogas’ žmogus, tai kaip pabundu, taip ir prabūnu visą likusią dieną. Pastebėjau, kad kaip pradedi dieną, taip ji ir slenka :)
Benami, ‘patvarkau savo bobą’- kelia man pavydą ;D (vaje kad atvirai aš paskutiniu metu kalbu, na ką padarysi, kad norisi).
O liūdnieji- teisingieji. Visada maniau (nu gerai, meluoju, ne visada), kad pasyvumas daug blogiau už bet kokį pesimizmą ir liūdesį :)
vasario 2, 2009 @ 7:27 pm
kaip malonu sutikti kolega ir jaustis, jog ne tik tau vienam yra užsapustos smegenis tam tikru skysčiu.
Taip sakant chroniško nedapistito pirmieji simptomai.
Liga greitai progresuojanti ir yra be galo mirtina.
vasario 2, 2009 @ 8:47 pm
Aš irgi sakau komplimentus, kad ir kvailus, nes man viskas labai gražu (kokios gražios tavo sagos :) )
Pasidarau one.lt tipo nuotraukų, nes jaučiuosi labai graži
Gražiai apsirengiu
Padarau naują papuošalą
Einu pasivaikščioti į gamtą
Rašau tik teigiamus komentarus bloguose :D
vasario 2, 2009 @ 11:05 pm
benami, tai vis negauni tinkamų prezervatyvų ar kažkas kitas spaudžia? :)
vasario 3, 2009 @ 4:45 pm
Skysčius tokis spaudžia ne tik prezervatyvai.
vasario 3, 2009 @ 8:48 pm
prišnekėjot čia apie sindromus seksualinius, tai prisiminiau, kad ir man toks gresia :D tai užkrečiama???
į temą:
ta nuotaika noriu užkrėsti aplinkinius, bet kartais jie būna tokie velniai, nepasiduoda, ir dar paklausia: ar man kas nors negerai…
vasario 4, 2009 @ 12:24 am
Siesta, gręsia.. Ypač jeigu būsi išranki vaikino prezervatyvam :)
vasario 4, 2009 @ 10:14 am
Žodžiu kiek supratau, džiaugsmo išraiška visiems gan panaši pasireiškia :]
Dar mano yda yra, kad dainuoti pradedu.
vasario 4, 2009 @ 1:59 pm
niuniuoti po nosimi